Montaż mebli

meble kuchenne sprzedaż Piła

W naszej ofercie posiadamy szafy typu komandorkomody produkcja wielkopolska i wiele innych…

Ceny mebli kuchennych na wymiar są ustalane jednostkowo, dla każdej kuchni z osobna.
Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble kuchenne wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.

Nasza oferta dotyczy głównie kuchni o wysokim standardzie jakości wykonania. Nie wykonujemy mebli z materiałów niskiego gatunku.
Jakość kuchni wykonywanych przez nas w standardzie średnim, jest porównywalna z jakością zestawów powszechnie reklamowanych u części konkurencyjnych firm jako KUCHNIE EKSKLUZYWNE. Należy przyjąć, że w cenie podstawowej dostają Państwo produkt kompletny, trwały i dobrej jakości.
Nasze kuchnie w standardzie wysokim wykonane są z materiałów najwyższej kategorii oraz na akcesoriach najbardziej trwałych, zazwyczaj z gwarancją dożywotnią (głównie Blum ale też Hettich, Peka).
Celem określenia kierunku i ogólnego stwierdzenia „co i za ile”, przedstawiamy Państwu poniżej przykładowy cennik. Zaznaczamy jednak wyraźnie – cennik ten jest ograniczony i nie jest ofertą w rozumieniu handlowym.

Polecamy:

meble kuchenne sprzedaż Piła

Biurka na wymiar wielkopolska